O nas

image
image
image
Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją luksusowych mebli kuchennych na wymiar. Zaangażowanie w projekty, otwartość na różnorodne potrzeby oraz najwyższa jakość wykonywanych usług sprawiły, że zyskaliśmy zaufanie naszych klientów. Projekty, które wykonujemy odznaczają się estetyką oraz dbałością o każdy detal.
NASZ ZESPÓŁ
PROJEKTANCI I STOLARZE
łączą swoje zainteresowania, doświadczenie i techniczne innowacje, aby każdy nasz projekt był niepowtarzalny, a jego proces produkcyjny charakteryzował się dbałością o wszystkie detale.
MOLINI
KUCHNIA
to serce i dusza każdego domu. Miejsce spotkań, twórcza przestrzeń. Kuchnia mówi o nas więcej niż jakiekolwiek inne miejsce, dlatego tak ważny jest jej odpowiedni projekt
PROJEKT
SPERSONALIZOWANA KONCEPCJA
pozwoli Ci czerpać radość z oryginalnego wnętrza, które odpowiada na potrzeby domowników. Wymiary projektowanych mebli dostosowujemy do gabarytów przestrzeni, aby optymalnie wykorzystać wszystkie dostępne centymetr.
PRODUKCJA
ESTETYKA I ERGONOMIA
łączą się w każdym projekcie marki dzięki doświadczeniu wszystkich członków zespołu Molini. Organizacja pracy stolarni pozwala nam realizować indywidualne zamówienia Klientów na najwyższym poziomie. Zmieńmy też napisy: Email, telefon kontaktowy, adres, fb, instagram na ikonki. Na screenie powyżej umieściłem przykład jak to powinno wyglądać.

info@molini.pl
606 815 480,
Goleszów k. Ustronia ul. Ustrońska 114
@molini.kitchen
@molini.kitchen